SHITET toke ne Palase, Dhermi

Gallery Image
 • Toka/ Troje
  5000 hector
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  350,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Ne zonen Palase te Dhermise shiten 5000 m2 Toke. Ndodhet ne nje zone shume te bukur, ne kodrine prane rruges kryesore por dhe me pamje nga Deti. Toka eshte e pershtatshme per investim dhe rreth e perqark ka plot individ dhe shoqeri turistike vendas dhe te huaj te cilet kane ndertuar biznese familjare, resorte turistike. Toka shitet per arsye largimi jasht vendit. Ne proces hipotekimi. 
Shitet: 70 Euro / m2 
Per me shume kontaktoni:
Cel. 0698095095

 In the Palas area of Dhermi are for sale 5000 m2 Land. Situated in a very beautiful area, on a hill near the main road but overlooking the sea. The land is suitable for investment and around there are plenty of individuals and local and foreign tourism companies who have built family businesses, tourist resorts. The land is sold for reasons of removal abroad. In the mortgage process.
For sale: 70 Euro / m2
For more contact:
Cel. 0698095095
 Kërkesa specifike
 • Me kontratëMe kontratë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: VL 0159 TT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET toke ne Palase, Dhermi Në shitje
350,000 €
zona: Palase
rruga: Palase
Qyteti: Dhermi

 Mesazh

6 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €