Objekt ne shitje , Kenete, Durres !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  500 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  90,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2018
 Përshkrimi
Shitet nje objekt i perbere nga 3 kate , me nje siperfaqe totale prej 500 m2 .
Perkatesisht , kati i pare ka siperfaqe prej 192 m2 , kati i dyte 144 m2 dhe kati i trete 91 m2 . 
Eshte nje ndertese ne ndertim , e pambaruar, e perbere vetem nga kollona, soleta , pa ndarje , ne forme cilindrike . 
Eshte e pajisur me letra dhe leje ndertimi e shfrytezueshme per vile banimi ose ndonje aktivitet . 
Gjithashtu , me nje projekt te gatshem per perfundimin e subjektit .
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5038 BT
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Objekt ne shitje , Kenete, Durres ! Në shitje
90,000 €
zona: Kenete
rruga: Unaza e Shkozetit
Qyteti: Durres

 Mesazh

2 X 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €