SHITET apartament 1+1 prane Rajonit policise 4

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  51 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  38,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1999
 Përshkrimi
 Prane xhamise Xhura, pa shkuar ne Porcelan shitet apartament 1+1 me siperfaqe hipotekore 51.2 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te. Eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, kuzhina, 2 anekse te vogla, ballkoni, korridori dhe 1 tualet me dritare. Eshte teresisht i restauruar si apartament, me pllaka te reja dhe i mobiluar. Eshte gjate gjithe kohes i ndricuar si apartament dhe ndodhet ne zone te qete.  
Shitet: 38.000 Euro (i diskutueshem)
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Near the mosque Xhura, is for sold 1 + 1 apartment with 51.2 m2 mortgage space. The apartment is located on the 2nd floor. It is organized with 1 bedroom, kitchen, 2 small annexes, balcony, corridor and 1 bathroom with a window. It is completely restored as an apartment, with new and furnished tiles. It is at all times illuminated as an apartment and is located in a quiet area.
Price: 38.000 Euro (negotiable)
For a visit to the property contact us:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0242 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 1+1 prane Rajonit policise 4 Në shitje
38,000 €
zona: Rajoni Policise nr. 4
rruga: Rruga Aleksander Moisiu
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 X 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €