SHITET apartament 1+1 prane Ish Parkut

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  68 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  55,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1990
 Përshkrimi
 Tek rruga Kavajes, prane Ish Parkut shitet apartament 1+1 me siperfaqe hipotekore 68 m2. Apartamenti eshte komplet i rikonstrukturuar me punime cilesore: dyshemeja ka te instaluar sistemin e ngrohjes, dyer cilesore dhe dritaret me grila. Eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, salloni dhe guzhinen e ndare ne vete si aneks, tualeti me dritare dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobilkuar me pajisje bashkohore te reja. Lavatrice larjeje dhe tharjeje. Ndodhet ne katin e pare banim, por ka lartesi nga toka gje te cilen e ben qe te mos kuptohet pozicionimi i saj. Eshte komplet i ndricuar si apartament. Zona ne te cilen ndodhet e ben te aksesueshem shume lehte si ne kembe po dhe me urban me 21 Dhjetorin dhe zonat perreth. 
Shitet: 55000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 In the street Kavajes, near Ish Parku is for sold a 1 + 1 apartment with 68 m2 of real estate. The apartment is completely reconstructed with quality work: the floor has to install the heating system, the doors and the windows with shutters. It is organized with 1 bedroom, living room and kitchen separated as an annexe, bathroom with window and balcony. It is totally furnished with new contemporary appliances. Washing and drying washing machine. It is located on the first floor of the dwelling but has the height from the ground which makes it impossible to understand its positioning. It is fully illuminated as an apartment. The area in which it is located makes it very easy to access, both walking and urban with December 21 and surrounding areas.
For sale: 55000 Euro
For a visit to the property contact us:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0244 A1
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 1+1 prane Ish Parkut Në shitje
55,000 €
zona: Ish Parku
rruga: Rruga Kongresi i Lushnjes
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €