SHITET apartament 3+1 prane 21 Dhjetorit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  80 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  69,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1980
 Përshkrimi
 Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 3+1 me siperfaqe hipotekore prej 80 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe eshte i organizuar ne disa ambjente: 2 dhoma gjumi te shtruara me parket laminat, salloni me guzhinen, nje dhome aneks, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet e ben terheqese per banim dhe te aksesueshem shume lehte me qendren, unazen, 21 dhjetorin etj. Ka orientimin lindje-perendim gje te cilen e ben te ngrohte dhe te ndricuar gjate gjithe harkut kohor te dites. 
Shitet: 69.000 Euro 
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 On the 21st of December, it is for sale a 3 + 1 apartment with 80 m2 of real estate. The apartment is located on the 5th floor and is organized in several environments: 2 bedrooms paved with laminate flooring, living room with kitchen, an annexe room, 1 bathroom with window and 2 balconies. The area where it is attractive makes it easy to reach the centre, the ring, the 21st of December. It has the east-west orientation which makes it warm and illuminated throughout the daylight.
Price: 69000 Euro 
For a visit to the property contact us:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0118 A3
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 3+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 3+1 prane 21 Dhjetorit Në shitje
69,000 €
zona: 21 Dhjetori
rruga: Naim Frasheri
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 - 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €