Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 Kopeshti Zoologjik

 • Apartament
  100 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Shitje & Qera
  140,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi
Shitet dhe jepet me qera apartament 2+1+2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik. Ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet duke te ofruar nje jetese komode dhe ajer te paster. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon i ndare nga  kuzhinen ne dhomen e ndenjes esht me oxhak, dy tualete nje prej te cilave ndodhet ne dhomen matriomoniale dhe nje ballkon. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informmacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2024
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 Kopeshti Zoologjik Shitje & Qera
140,000 €
zona: Kopshti zologjik&botanik
rruga: Prane kopshtit zoologjik
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 - 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €