Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 Kopeshti Zoologjik

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  100 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Shitje & Qera
  140,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi
Shitet dhe jepet me qera apartament 2+1+2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik/Botanik.Qera 450 euro. Ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati te ri me punime cilesore. Zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo facilitet duke te ofruar nje jetese komode dhe ajer te paster. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon i ndare nga  kuzhinen ne dhomen e ndenjes esht me oxhak, dy tualete nje prej te cilave ndodhet ne dhomen matriomoniale dhe nje ballkon. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informmacion ose nje vizite ne prone Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2024
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 Kopeshti Zoologjik Shitje & Qera
140,000 €
zona: Kopshti zologjik&botanik
rruga: liqeni
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

5 - 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €