SHITET dhe jepet me QERA Vile ne Selite

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  220 m2
  bedroom 6 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Shitje & Qera
  500,000 €
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Ne nje zone te qete sic eshte Selita, shitet dhe jepet me qera nje Vile 3 kateshe me nje siperfaqe totale prej 450 m2. Vila eshte me hipoteke ndersa toka eshte ne proces hipotekimi. Vila ka nje strukture te rregullt me hapsira te bollshme dhe toke rreth e perqark. Eshte e organizuar: kati 0 pjerrtesi me siperfaqe 150 m2 i pershtatshem per aktivitet biznesi. Kati i 1 eshte 220 m2 i pershtashem dhe per garazh. Kati i 3-te  banim 220 m2, i organizuar me nje sallon shum te madh, 2 dhoma gjumi, korridor, verande dhe 2 tualete. Kati i 4, 120 m2 i organizuar me 1 dhome gjumi, salloni, 1 tualet dhe verande rreth e perqark viles ku sheh nje pjese te mire te Tiranes. Vila eshte e pajisur dhe me korent tre-fazor. 
Shitet: 500.000 Euro.
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com


 In a quiet area such as Selita, is sold and rented a 3 storey villa with a total surface of 450 m2. The villa is mortgaged while the land is in the mortgage process. The villa has a regular structure with plenty of space and land around it. It is organized: the 0-floor sloping floor with 150 m2 of surface suitable for business activities. The 1st floor is 220 m2 and suitable for the garage. The third floor is 220 m2, organized with a large living room, 2 bedrooms, hallway, veranda and 2 toilets. 4th floor, 120 m2 organized with 1 bedroom, living room, 1 toilet and veranda around the villa where you can see a good part of Tirana. The villa is equipped with a three-phase courier.
For sale: 500.000 Euro.
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0064 V
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 6
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET dhe jepet me QERA Vile ne Selite Shitur
500,000 €
zona: Selita
rruga: Gjin Gjergji
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

1 - 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €