Shitet papafingo tek kopshti zoologjik&botanik

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  200 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Shitje & Qera
  180,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2015
 Përshkrimi
Papafingo ne shitje dhe per qera ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tiranes, tek Liqeni papafingoja ka nje siperfaqe totale 200m2 me orientim nga jugu. qeraja eshte 550 euro.Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon te madh, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te  te nje pallati te ri me ashensor.Papafingoja shitet i mobiluar dhe ka investim ekstra ne ndertim si : oxhak funksional me dalje deri ne tarace, kondicioner qendror, dritare te cilesise se larte me sistem dopio xham, pllaka termike, elektroshtepiake cilesore. Per me shume informacion na Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2025
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 3
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Shitet papafingo tek kopshti zoologjik&botanik Shitje & Qera
180,000 €
zona: Liqeni
rruga: liqeni
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

8 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartamenti… Në shitje
Jepet me qera Apartamenti…
Currila,Durres, Durrësit
0 €
Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €