SHITET shtepi private ne Kombinat

Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  270 m2
  bedroom 5 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  70,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Ne zonen e Kombinatit shitet shtepi me toke. Siperfaqja totale eshte 270 m2. Shtepia eshte 2 kateshe, dhe e organizuar me 4 dhoma, 2 korridore, sallon dhe guzhine, 1 tualet dhe veranda. Ka oborr, dhe pak toke rreth e perqark. Eshte me dokumentacion te rregullt. Per ata qe duan qetesine dhe nje oborr te vogel privat, kjo shtepi eshte e pershtatshme dhe me nje cmim jo shum te larte.
Shitet: 70.000 Euro
Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 In the area of Kombinat sold land with land. The total area is 270 m2. The house is 2 storeys and has 4 rooms, 2 corridors, living room and kitchen, 1 toilet and veranda. There are a yard and a bit of land around it. It is with regular documentation. For those who want tranquillity and a small private yard, this house is suitable and at a very low price.
For sale: 70.000 Euro
For a property visit and more details contact us:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0071 BT
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 4+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET shtepi private ne Kombinat Në shitje
70,000 €
zona: Kombinat
rruga: Leon Zheron
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

3 + 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €