Dyqan kati II&III shitet ose jepet me qera

 • Komerciale
  201 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  161,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI!ne qera marrje dhe blerje .Ambjenti ndodhet ne katin 2&3 i gjithe Ambienti eshte vetrate xhami dhe ka pamje nga rruga kryesore.. Organizohet ne Sallon te madh OpenSpace me nje siperfaqe 201.5m2, Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me shume aksese. Ambjenti ka fasade pergjate rruges kryesore cka e ben te bjere ne sy lehtesisht nga kalimtaret. Siperfaqa e ambjentit eshte e konsiderueshme per biznese te ndryshme si klinike, laborator, zyra, etj.Qeraja eshte 600euro. Per nje vizite ne prone na Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2011k
 • Kati Nr.: 2&3
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Dyqan kati II&III shitet ose jepet me qera Shitje & Qera
161,000 €
zona: FIER
rruga: FIER Rruga L.1 MAJ
Qyteti: Fier

 Mesazh

6 X 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartamenti… Në shitje
Jepet me qera Apartamenti…
Currila,Durres, Durrësit
0 €
Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €