SHITET Vile prane Zogut te Zi

Gallery Image
 • Vila
  390 m2
  bedroom 12 Dhoma
  bathroom 8 Tualete
 • Në shitje
  700,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Shitet Vile jo shume larg nga Zogu i zi. Vila eshte 3 kateshe plus ambjente ndihmese. Ka nje siperfaqe trualli prej 390 m2, siperfaqe ndertimi 187 m2. Vila ne teresi ka siperfaqen prej 561 m2. Kati i pare i viles eshte i organizuar me 5 ambjente dhe 2 tualete. Kati i dyte po ashtu eshte e organizuar me 5 ambjente dhe 3 tualete dhe nje dhome tharjeje te rrobave. Kati i trete i organizuar me 4 ambjente plus 3 tualete. Cdo kat ka verande te madhe ku sheh pothuajse rreth perqark gjithe zonen ku ndodhet Vila. Ka nje oborr i cili pervecse nje vend pushimi me nje kopesht te vogel, te ofron mundesine e parkimit gjer ne 3 makina. Vila eshte e ndertuar me sistem kapot dhe grafiato si ndertim. Eshte e mobiluar me stil bashkohor dhe me pajisje me cilesi shume te mire. Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. 
Shitet: 700.000 Euro
Per nje vizite ne prone kontaktoni:
Cel. 0698095095

 Villa for sale, not far from Zogu Zi. The villa is 3 storeys plus auxiliary facilities. It has a land area of 390 m2 with a surface of 187 m2. The villa has a total area of 561 m2. The first floor of the villa is organized with 5 environments and 2 toilets. The second floor is also organized with 5 rooms and 3 bathrooms and a drying room for clothes. The third floor is organized with 4 rooms plus 3 toilets. Each floor has a large veranda where you can see almost all around the area where the Villa is located. There is a yard that, except for a small garden, offers the possibility of parking up to 3 cars. The villa is built with a capot system and graphed as a building. It is furnished in contemporary style and with very good amenities. It is with regular mortgage documentation.
For sale: 700.000 Euro
For a visit to the property contact:
Cel. 0698095095

 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0063 V
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 12
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET Vile prane Zogut te Zi Në shitje
700,000 €
zona: Zogut i Zi
rruga: Rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

3 + 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €