SHITET shtepi prane Qendres Boterore Bektashiane

Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  405 m2
  bedroom 8 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Në shitje
  250,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Prane zones se Ali Demit, shitet shtepi private me toke. Shtepia eshte 3 kateshe. Siperfaqja totale eshte 405 m2. Toke truall ka siperfaqen 250.6 m2. Kati 0, i cili eshte bodrum eshte 57 m2. Kati pare banim ka siperfaqen 167 m2 dhe eshte i organizuar me 4 dhoma, te cilat 2 jane dhoma gjumi, salloni, guzhina, 1 tualet dhe verande ballore.  Kati i 2-te eshte 181 m2, ku organizohet ne 3 dhoma gjumi, guzhina, salloni, 2 korridore dhe 2 tualete. Nje nga dhomat e gjumit ka tualetin e saj dhe ballkonin ne vecanti. Shtepia eshte e mobiluar. E gjithe prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ku ndodhet e ben jetesen shume me te qete, larg zhurmes dhe smogut qe ofron qyteti. 
Shitet: 250.000 Euro
Per nje vizite ne prone e me shume detaje na kontaktoni ne: 
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Alongside the Ali Demit areas, private land is for sale. The house is 3 storeys. The total area is 405 m2. The land plot has a surface of 250.6 m2. Floor 0, which is the basement is 57 m2. The living room floor has a surface of 167 m2 and is organized with 4 rooms, which are 2 bedrooms, living room, kitchen, 1 toilet and front veranda. The 2nd floor is 181 m2, which is arranged in 3 bedrooms, kitchen, living room, 2 corridors and 2 toilets. One of the bedrooms has its own toilet and balcony in particular. The house is furnished. The whole property is with regular mortgage documentation. The area where it is located makes its life much quieter, far from the noise and smog that the city offers.
For sale: 250.000 Euro
For a property visit and more details contact us at:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0072 BT
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 8
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET shtepi prane Qendres Boterore Bektashiane Në shitje
250,000 €
zona: Qendra Boterore Bektashiane
rruga: Rruga Xhepa
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 + 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €