Jepet Vile me qera tek Blloku i Vilave Selite

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  300 m2
  bedroom 7 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Me qera
  1,500 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi
Ne zonen e Bllokut te Vilave Selite jepet nje Vile me Qera. Vila ka siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe e jashtme 130 m2. Kati i pare organizohet nga 1 holl shume i madh 1 tualet. Kati i dyte ka siperfaqe prej 130 m2 dhe organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 tualet. Dhe kati i trete eshte i ndare ne 3 dhoma dhe 1 tualet. Ka dhe nje verand qe mund ta shfrytzosh ne menyre fare te mire per cdo gezim nese eshte famije dhe cdo feste nese eshte kopesht ose zyre. Vila jepet e pa mobiluar. Ka punime cilesore dhe eshte e pajisur me system ngrohje ftohje si dhe panel djellore si dhe dritare  me dopjo xham,drita e uje 24 ore. E pershtatshme dhe per familje te medha. Te ofron qetesi nga lulishta qe ka ne hyrje te saj si dhe ajer te paster, njekohesisht duke qen se eshte e pa mobiluar mund te pershtatet fare mire ne zyra, klinik apo dhe kopeshte/cerdhe. Pra ju planifikoni biznesin ne kemi pronen qe ju duhet per te qendruar komod ne nje pune. Ka gjithashtu nje garazh qe mund te futen 3 makina.
Qeraja: 1500 Euro / Muaji. 
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Cel. 0698095095
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0002
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 7
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
 Jepet Vile me qera tek Blloku i Vilave Selite Me qera
1,500 €
zona: selit
rruga: Rruga Rexhep Jella
Qyteti: Tiranë
Nga Data: 11/24/2018 - 09/30/2019

 Mesazh

4 X 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €