SUPER OKAZION SHITET TRUALL PLUS NDERTESE, NE QENDER TE QYTETIT TE VLORES

Gallery Image
 • Toka/ Troje
  360 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  800,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE.Me siperfaqe totale 360 M² truall dhe 217 M² ndertese. Prona eshte ne qender te qytetit te Vlores, ngjitur me sheshin e Flamurit, me mundesi per ndertim te ri permbi ndertesen ekzistuese. Dokumentacioni ligjor i prones eshte i rregullt dhe prona e pajisur me certifikate pronesie. Objekti shitet me cmim mjaft te favorshem, vetem 3.000 Euro/m2. CEL: 0698095095
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: 1252
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SUPER OKAZION SHITET TRUALL PLUS NDERTESE, NE QENDER TE QYTETIT TE VLORES Në shitje
800,000 €
zona: Sheshi Flamurit
rruga: vlore
Qyteti: vlore

 Mesazh

6 + 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €