Dyqan ne shitje & qera , prane bulevardit Epidamn , Durres !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  60 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  270,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet ose jepet me qera dyqan ne zonen prane qendres, Durres . 
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 ,ne katin e pare, e pajisur me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt , totalisht e kompletuar , me tualet brenda , tavoline kompjuteri dhe arkiv dokumentash , me kondicioner . 
Cmimi i qerase = 600 euro / muaj .
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5063 K
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Dyqan ne shitje & qera , prane bulevardit Epidamn , Durres ! Shitje & Qera
270,000 €
zona: Bulevardi Epidamn, Qender
rruga: Bulevardi Epidamn
Qyteti: Durres

 Mesazh

9 X 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €