SUPER OFERTE !!! OKAZION !!! Banese 1 kateshe ne shitje , Prane Gjykates, Durres !

Gallery Image
 • Banesa
  140 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  140,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet bansese nje kateshe shume prane Gjykates , Qender, Durres !
Banesa ka nje siperfaqe prej 140 m2 , ku 90 m2 eshte bansesa e perbere me nje strukture 2+1 dhe 50 m2 eshte oborri nga pjesa e mbrapme e saj . 
Banesa eshte shume e vjeter , ka nevoje per rikonstrukturim total , gjithashtu shume i pershtatshem per ndertese pallati , e pajisur me hipoteke te rregullt , ne nje nga lagjet me te vjetra te Durresit , shume prane Gjykates . 
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5052 BT
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SUPER OFERTE !!! OKAZION !!! Banese 1 kateshe ne shitje , Prane Gjykates, Durres ! Në shitje
140,000 €
zona: Gjykata , Durres
rruga: Sefer Efendiu
Qyteti: Durres

 Mesazh

1 - 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €