SHITET VILE DHE TRUALL NE KAVAJE

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  756 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 4 Tualete
 • Në shitje
  149,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet vilë dhe truall në Kavaje me sipërfaqje ndërtimi prej 756 m2 dhe truall më një sipërrfaqje prej 300m2. Vila është e ndertuar sipas modelit moderne. Në katin e parë ka një sallon  te madhe qe eshte i ndare nga ambjeti i  gatimit + dy dhoma gjumi si dhe nje tualet+nje wc . Në katin e dyte ka një sallon të madhe  me oxhak dhe nje ambjent gatimi vecmas si dhe dy dhoma gjumi, dhe tualet me hidromasazh. Në vilë është e ndërtuar edhe një papafingo e cila ka një dhomë. Në total vila ka 4 sallone, 4 dhoma dhe 5 tualete, ka punime moderne dhe cilsore si dhe organizimi I saj I përshtatshëm krijon një mundësi shumë të mirë dhe komode per nje jete sa me te mire. Ka detaje tradicionale por me një arredim bashkekohor. Trualli I vilës ka një sipërfaqe të konsiderueshme i cili është i gjithi i rrethuar, ka hapësira të organizuara për argëtim por dhe pemë frutore të stinëve të ndryshme. Lokacioni është shumë I favorshëm pasi ndodhet shumë pranë rrugës kryesore të kavajes . Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni në numrin :0698095095
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: V2001V
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 4
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET VILE DHE TRUALL NE KAVAJE Në shitje
149,000 €
zona: KAVAJE
rruga: KAVAJE
Qyteti: Kavaje

 Mesazh

8 X 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €