SHITET VILE NE VORE (MARQINET2)

Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  3000 m2
  bedroom 8 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  45,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2017
 Përshkrimi
Shitet Vilë Dy katëshe + truall në Vorë Vila ndodhet në Marqinet2 100 m nga rruga kryesore Tiranë-Durrës.Organizohet në dy kate ku kati i parë është konceptuar ne 3dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare por dhe nje ambjent qe e perdore lavanteri e magazinim për pajisje elektroshtëpiake por eshte kate jo funksional sepse pronari ka leviz jashte shqiperie.Kati i dytë përbëhet nga 4 dhoma  ku dy nga dhomat jan gjumi dhe dy jan dhom ndenje dhe dhom guzhin si dhe dy ballkone dhe një tualet të përbashkët.Trualli në të cilën është ndërtuar vila ka një sipërfaqe prej 3000 m2 .Për një vizitë në pronë na Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2004V
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 4
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET VILE NE VORE (MARQINET2) Në shitje
45,000 €
zona: VORE
rruga: Rruga ustali
Qyteti: VORE

 Mesazh

10 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €