Jepet me qera ambjent komercial tek kopshti zoologjik

Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  120 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  1,000 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Jepet me qira ambjent komercial openspace prane qendres tregtore PAMI dhe piceri Pavaroti tek kopshti zoologjik pran dyqanit  eshte dhe nje parkim i madh para.Ambjenti ka nje siperfaqe prej 120m2 duke qene e pershtatshme per dyqane, zyra ose aktivitete te tjera biznesi.Ambjenti  Me ndricim,aspirim,kondicionim e kamera sigurie  Eshte zone banimi e populluar ne te cilen po ndertohen pallat duke i rritur keshtu vleren e prones. Vendndodhja e ben te favorizuar ambientin pasi ndodhet ne rrugen kryesore,. Dyqani eshte i lyer dhe shtruar me pllake si dhe i gjithi me fasad xhami . Organizohet nga 1 tualet.. Per informacion ose nje vizite ne prone Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2010KR
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet me qera ambjent komercial tek kopshti zoologjik Me qera
1,000 €
zona: Liqeni
rruga: Rruga shyqyry brari
Qyteti: Tiranë
Nga Data: 01/10/2019 - 12/31/2019

 Mesazh

4 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €