Jepet apartament cilesor 1+1 me Qira prane Bulevardit te Ri

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  73 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  300 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Ne nje zone te qete, prane kompleksit Gener 2 dhe bulevardit te ri, jepet apartament 1+1 me qira. Siperfaqja totale eshte 73 m2, dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkohore dhe pajisje shume te mira cilesore. I pajisur gjithashtu me 2 kondicioner. Eshte e organizuar me sallonin, guzhinen, korridori, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe ballkoni i cili lidhet si me dhomen e gjumit dhe me sallonin. Eshte i ndricuar gjate gjithe kohes. Ndodhet si prane qendres dhe unazes se vogel. Zona te ofron komoditet, qetesi, gjithe sherbimet duke filluar nga supermarketet prane, kopshte, shkolla, shesh pushimi brenda kompleksit etj. 
Qeraja: 300 Euro / Muaji
Per vizite ne prone na kontaktoni: 
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com

 In a quiet area, near the Gener 2 complex & the new boulevard, is given 1 + 1 apartment for rent. The total area is 73 m2, and is located on the 4th floor of a new building with lift. It is totally furnished with contemporary conditions and very good quality equipment. Equipped also with 2 air conditioners. It is organized with salon, kitchen, corridor, bedroom, 1 toilet and balcony which is connected both to the bedroom and to the salon. It is illuminated all the time. It is located near the centre and the small ring. The area offers comfort, tranquillity, all services ranging from nearby supermarkets, kindergartens, schools, holiday grounds within the complex etc.
Rent: 300 Euro / Month
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0082 AR1
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet apartament cilesor 1+1 me Qira prane Bulevardit te Ri Me qera
300 €
zona: Jordan Misja
rruga: Jordan Misja
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

1 + 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €