SHITET VILË KATËR KATËSHE TEK

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  1000 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Në shitje
  450,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2015
 Përshkrimi
Jepet per shitje, vile luksoze e mobiluar, ne jug-lindje te qytetit te Tiranes 10 minuta  larg Qendres Tregtare TEG ne kompleksin “vilash ”. Ajo ka nje siperfaqe prej 150 m2 te brendshme e cila organizohet ne 3 kate banim edhe 1 kat nentoke dhe 70 m2 pjese e jashtme e ndare ne 8 ballkone. Ne katin -1 ndodhet garazhi ku mund te pershtatet dhe banim. Kati 1 eshte organizuar ne nje sallon te madh i cili ndricohet me 2 vetrata nga ku behet e mundur dalja ne verande. Salloni disponon nje oxhak funksional. Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi 1 tualete. Dhoma matrimoniale disponon garderobe te hapur dhe nje tualet brenda saj.kati 3 edhte pa rregulluar, Secila dhome ka dalje ne ballkon. Ka panele diellore per kursim energjie,sistem sigurie. Te gjithe tualetet kane paisje hidrosanitare inkaso te cilesise se larte te firmes IDEAL.Por vila ka dhe ashensore per katin e 2&3&4 Mobilimi i viles eshte mjaft cilesor dhe i stilit klasik. Na kontaktoni!!
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2004V
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 4
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET VILË KATËR KATËSHE TEK Në shitje
450,000 €
zona: SAUK I VJETER
rruga: Sauk
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 X 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €