Jepet kapanon me qira prane autostrades Durres - Tirane

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  2000 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  2,500 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Ne autostraden Durres - Tirane, prane karburant Elda, jepet kapanon me qira. Ambjent komercial eshte i organizuar me disa ndertesa: Kapanon tip oficine, nje ndertese 3 kateshe dhe disa ndertesa te vogla me cati. Siperfaqja totale e saj eshte: 2000 m2. Siperfaqja e ndertimit te kapanonit eshte 300 m2. Ndertesat e vogla me cati jane nga 240 m2. Ndersa ndertesa 3 kateshe eshte 76 m2 per kat. E gjithe kjo siperfaqe me keto ndertesa eshte shume e  pershtatshme per zhvillimin e nje aktiviteti: per magazina, oficine, servis etj. 
Qeraja: 2500 Euro / Muaji
Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni:
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com

 In the Durres - Tirana highway, near the Elda fuel station, a rental depot is provided. Commercial space is organized with several buildings: Typical office block, a 3 storey building and several small buildings with the roof. Its total area is 2000 m2. The surface of the silos is 300 m2. Small buildings with roofs are from 240 m2. The 3-storey building is 76 m2 per floor. All this surface with these buildings is very suitable for the development of activity: for warehouses, offices, service, etc.
Rent: 2500 Euro / Month
For a property visit and more details contact us:
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 0176 KR
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 8
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet kapanon me qira prane autostrades Durres - Tirane Me qera
2,500 €
zona: Autostrada Durres Tirane
rruga: Autostrada Durres Tirane
Qyteti: Durresit
Nga Data: -

 Mesazh

10 + 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €