Jepet Vile me qira prane Kompleksit Dinamo

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  365 m2
  bedroom 8 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Me qera
  1,800 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Prane kompleksit Dinamo jepet vile me qira. E pershtatshme per kopesht, fondacion, klinike, zyra, banim etj. Vila me vendodhjen e saj e ben terheqes per te zhvilluar nje nga aktivitete e lart-permendura. Ka siperfaqen totale prej 365 m2. Organizohet ne 4 kate. Kati i pare ka sherbyer me shume si magazine apo depo. Kati 2 organizohet nga salloni bashke me guzhinen, 1 dhome gjumit, tualetin me dritare dhe korridori. Kati i 3 organizohet ne 3 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Kati i 4 eshte komplet verande. E gjithe vila ka kondicioner ne cdo dhome. Ka nje oborr te gjelberuar dhe mundesi parkimi. 
Qeraja: 1800 Euro / Muaji
Per nje vizite ne prone e me shume detaje na kontaktoni ne: 
Nr. cel. 0698095095

 Next to the Dinamo complex is rented villas. Suitable for garden, foundation, clinic, office, housing etc. The villa with its location makes it attractive to develop one of the above-mentioned activities. It has a total surface area of 365 m2. It is organized on 4 floors. The first floor has served more like a magazine or warehouse. Floor 2 is organized by the living room with kitchenette, 1 bedroom, bathroom with window and corridor. The 3rd floor is arranged in 3 bedrooms, bathroom with window, balcony. The 4th floor is fully verandas. The whole villa has the air conditioner in each room. There are a green yard and parking possibilities.
Rent: 1800 Euro / Month
For a property visit and more details contact us at:
Nr. cel. 0698095095 
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0064 VR
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 8
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet Vile me qira prane Kompleksit Dinamo Me qera
1,800 €
zona: Kompleksi Dinamo
rruga: Rruga Kosovareve
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

2 X 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €