SHITET Dyqan buze rruges kryesore, bulevardi Gjergj Fishta

Gallery Image
 • Komerciale
  120 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  324,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Prane ish ekspozites, ne rruge kryesore shitet dyqan me nje siperfaqe prej 120 m2. Dyqani ka punime shume cilesore, me fasad xhami perpara, me ngrohje, me aspirator dhe zona ku ndodhet ofron siguri dhe shume klientele per shkak te levizjes dhe institucioneve qe ka prane. Zona ku ndodhet e ben strategjik per te zhvilluar nje biznes te caktuar si: dyqan, klinik, market, qender estetike, zyra apo filial banke. Shitet per arsye emigracioni. 
Shitet me 2700 Euro / m2 
Per nje vizit ne prone na kontaktoni:
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com

 In addition to the former exhibition, the main street is a shop with a surface of 120 m2. The shop has high-quality works, with glass facade, heating, aspiration and the area where it is located, providing security and many clients in the move. The area where it is located makes it strategic to develop a certain business: shop, clinic, market, aesthetic centre, office or branch of the bank. Sell for immigration reasons.
It is sold at 2700 Euro / m2
For a property visit contact us:
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0242 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET Dyqan buze rruges kryesore, bulevardi Gjergj Fishta Në shitje
324,000 €
zona: Ish Ekspozita
rruga: Bulevardi Gjergj Fishta
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 X 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €