Shitet toke ne Domen Kavaje

Gallery Image
 • Toka/ Troje
  1000 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  49,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet toke are. Toka ndodhet prane Plazhi i Gjeneralit ne Kavaje,e pozicion shume fantastike afer vendit qe quhet Guri i Lemuar dhe eshte 50 m larg ujit te detit gje te cilen kjo e ben te jete zona me e bukur e detit.Vendodhja e saj jep mundesine per ndertim hoteli, bari, restoranti, vile pushimi etj. Toka disponon certifikate pronesie. Cmimi eshte i negociueshem. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni 0698095095
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: KJ 2018TT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
 Shitet toke ne Domen Kavaje Në shitje
49,000 €
zona: DEMEN KAVAJE
rruga: DOMEN KAVAJE
Qyteti: Kavajë

 Mesazh

8 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €