Shitet / Qira lokal prane kopshtit zoologjik

Gallery Image
 • Komerciale
  170 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  180,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Prane kopshtit zoologjik ne nje nga rruget kryesore, shitet lokal me nje siperfaqe prej 170 m2, i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne katin e pare dhe shitet me gjithe pajisjet qe ka brenda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne te cilen ndodhen blloqe lokalesh me frekuentim te larte. Lokali eshte i arreduar ne menyre te kendshme dhe bashkohore, me punime mjaft cilesore e parametra te kohes. Eshte funksional me te gjithe aksesoret dhe pajisjet e nevojshme per bar/restorant. Ambienti shitet si njesi dhe si biznes. Gjithashtu jepet dhe me qira 700 Euro / Muaji.
Shitet: 180.000 Euro 
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Cel. 0698095095
 Next to the zoo in one of the main streets, is sold with 170 m2 of living space, equipped with regular mortgage documentation. It is located on the first floor and is sold with all the equipment inside. It is located in one of the most sought-after areas of Tirana, in which are located blocks of high frequencies. The premises are well-furnished and contemporary, with high-quality work and time settings. It is functional with all the necessary accessories and equipment for the bar/restaurant. The environment is sold as a unit and as a business. Also rented is 700 Euro / Month.
Price: 180.000 Euro
For a site visit contact us:
Cel. 0698095095
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0243 K
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet / Qira lokal prane kopshtit zoologjik Shitje & Qera
180,000 €
zona: Zoologjiku
rruga: Shyqyri Brari
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 + 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €