SHITET AMBIENT KOMERCIAL PERSHTATSHEM DHE PER APARTAMENT

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  115 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  287,500 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet ambienti me sip.115 m2 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. Ambienti eshte aktualishte apartament, si dhe ne te jane kryer punime ekstra elektrike teper cilesore. Ndodhet ne katin 0 brenda nje kompleksi nga me te miret e zones si dhe pran rruges kryesore, te ndertuar vitet e fundit, ne te cilin jane dhe zyrat e Njesise Administrative.shitet per njesi per ta ber te pershtatur per  biznese , si psh. Lokal, Kend Lojrash per femije, Market etj. Ambjenti disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. ÇMIMI ESHTE I NEGOCIUSHEM. Mos e humbni kete mundesi te mire investimi. Te interesuarit te Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2013k
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 2
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET AMBIENT KOMERCIAL PERSHTATSHEM DHE PER APARTAMENT Në shitje
287,500 €
zona: Kopshti zologjik&botanik
rruga: Rruga Peti
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

5 X 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €