SHITET dhe jepet me QERA Vile ne Prush Vaqarr

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  300 m2
  bedroom 8 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Shitje & Qera
  210,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2017
 Përshkrimi
 Ne nje zone te qete ne Prush-Vaqarr, larg smogut te qytetit shitet dhe jepet me qera nje Vile 3 kateshe. Vila ka siperfaqe totale 300 m2, dhe cdo kat ka 150 m2 siperfaqe. Ka strukturen dhe punimet e nje vile te mirefillite. Me punime shume cilesore duke filluar nga muret me grafiato, punime me gips, dritare me grila etj. Garazhi dhe kati 2 banim jane te perfunduara si punime. Kati i 2 ka disa ambjente, 3 dhoma gjumi, salloni, tualeti dhe ballkon. Kati i 3 eshte drejt perfundimit. E gjithe vila eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Rruga eshte e shtruar gjer tek vila dhe ka fare prane linjen e urbanit te zones. Shitet per arsye emigrimi. 
Shitet: 210.000 Euro
Qeraja: 400 Euro / Muaji
Per nje vizite ne prone e me shume detaje na kontaktoni ne: 
Nr. cel. 0698095095

 In a quiet area Prush-Vaqarr, away from the smog of the city is sold and rented a 3 storey villa. The villa has a total surface of 300 m2, and each floor has 150 m2 of a surface. There are a structure and works of a fairy tale. With high-quality work ranging from graphite walls, gypsum works, shutters to windows, etc. Garage and 2 floors are completed as works. The 2nd floor has several environments, 3 bedrooms, living room, bathroom and balcony. 3rd floor is towards completion. The whole villa is with regular mortgage documentation. The road is paved to the villa and is close to the urban area of the area. Sell for migration reasons.
Sell: 210.000 Euro
Rent: 400 Euro / Month
For a property visit and more details contact us at:
Nr. cel. 0698095095
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0073 V
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 8
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET dhe jepet me QERA Vile ne Prush Vaqarr Shitje & Qera
210,000 €
zona: Vaqarr
rruga: Prush
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

5 X 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Taulantia,Durres, Durrësit
133,000 €
Banese 1-kateshe ne… Në shitje
Banese 1-kateshe ne…
Lagja e Re,Durres, Durrësit
120,000 €