Lokal ne shitje , Prane Gjykates , Durres !

Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  85 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  115,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet lokal prane Gjykates se Durresit !
Lokali ka nje siperfaqe prej 85 m2 , e pozicionuar ne katin e 1 , e pajisur me kontrate shit-blerje , e pajisur e gjitha , ne gjendje pune , ne qender te qytetit, ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te qytetit .
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5071 K
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Lokal ne shitje , Prane Gjykates , Durres ! Në shitje
115,000 €
zona: Gjykata , Durres
rruga: Aleksander Goga
Qyteti: Durres

 Mesazh

5 - 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €