SHITET ambjent komercial prane Qendres

Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  47 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  75,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Prane qendres ne nje rruge dytesore shitet ambjent komercial i pershtatshme per zyre, dyqan, parukeri, kurse profesionale etj. Ka strukture te rregullt dhe me tualet brenda. Ndodhet ne katin -1 me siperfaqe totalen 75 m2, ku 47 m2 jane te brendshme neto. Zona ku ndodhet ka levizshmeri dhe lidhet me qendren, Mine Pezen dhe Rr. e Durresit vetem 5 minuta me rruge kembesore. 
Shitet: 75000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Next to the centre in a secondary street is commercial space suitable for office, shop, hairdresser, professional courses etc. It has a regular structure and a toilet inside. It is located on floor -1 with the total surface area of 75 m2, of which 47 m2 is net interior. The area where there is mobility is connected with the centre, Mine Pezen and Str. of Durres just 5 minutes by foot.
For sale: 75000 Euro
For a site visit contact us:
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0245 K
 • Kati Nr.: -1
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET ambjent komercial prane Qendres Në shitje
75,000 €
zona: Piazza
rruga: Rruga Vorpset 2
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

3 - 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €