SHITET TRUALL NE VORE

Gallery Image
 • Toka/ Troje
  3000 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  75,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet truall ne vore me siperfaqe 3000 m2. E pozicionuar afere rruges kryesore dhe me nje fushepamje te gjere eshte perfekte per ndertimin e nje vile luksoze. Trualli disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Momentalisht trualli ka akses me dy rruga kryesore te autostrades. Ne projektin e ri do kete akses dhe nga pjesa e poshtme duke u lidhur me rrugen dytesore te autostrades.Mund te pershtatet dhe per  ndertimin e ndonje biznesi qe do te ngrini, toka jepet dhe per qera  dhe cmimi qeras eshte mbi bazen e tregut .Per nje vizite ne prone, na kontaktoni.0698095095
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR2019TT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET TRUALL NE VORE Shitje & Qera
75,000 €
zona: VORE
rruga: Rruga sakose
Qyteti: VORE

 Mesazh

7 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Taulantia,Durres, Durrësit
133,000 €
Banese 1-kateshe ne… Në shitje
Banese 1-kateshe ne…
Lagja e Re,Durres, Durrësit
120,000 €