Banese 1-kateshe ne shitje , Lagja e re , Durres !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  659 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  120,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet banese 1-kateshe ne zonen e Lagjes se Re, Durres !
Trualli ka nje siperfaqe totale prej 659 m2 , dhe ndertesa 100 m2 , e pajisur me hipoteke , me mur rrethues , oborr perpara , e banueshme , 2 dhome dhe soxhorno .
 Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5056 BT
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Banese 1-kateshe ne shitje , Lagja e re , Durres ! Në shitje
120,000 €
zona: Lagja e Re
rruga: Lagja e Re
Qyteti: Durres

 Mesazh

3 X 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €