Ambjent/dyqan me qera , Prapa Gjykates , Durres !

Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  55 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  280 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Jepet me qera ambjent me nje siperfaqe prej 55 m2 ne zonen e Sefer Efendiut, buze rruge , ne katin e pare te nderteses , e pajisur me tualet , cmimi konkurues dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme si farmaci, parukeri, klinike dentare, dyqan , ushqimore etj .
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5048 KR
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Ambjent/dyqan me qera , Prapa Gjykates , Durres ! Me qera
280 €
zona: Sefer Efendiu
rruga: Sefer Efendiu
Qyteti: Durres
Nga Data: -

 Mesazh

3 - 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €