Apartament 1+1 ne shitje , prane Galaktiku-t , Durres !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  74 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  40,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet apartament 1+1 ne zonen prane qendres Galaktik, Durres !
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2 , e pozicionuar ne katin e 4 te nderteses, me ashensor , e pajisur me hipoteke te rregullt . 
Perbehet nga :
-1 soxhorno 
-1 dhome gjumi 
-1 tualet
-1 korridor 
-ballkone . 
Shitet i kompletuar , me cmim shume te arsyeshem dhe konkurues. 
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5155 A1
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Apartament 1+1 ne shitje , prane Galaktiku-t , Durres ! Në shitje
40,000 €
zona: Galaktik
rruga: Fari i Durresit
Qyteti: Durres

 Mesazh

2 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €