Apartament 2+1 ne shitje , prane Stacionit te Vjeter te Trenit, Durres !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  124 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  99,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet apartament 2+1 ne zonen  prane Stacionit te Vjeter te Trenit, Durres !
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 124 m2 , e pozicionuar ne katin e 3 te nderteses , me ashensor dhe administrim ,e  pajisur me hipoteke te rregullt .
Perbehet nga :
-1 soxhorno 
-2 dhoma gjumi
-2 tualete 
-2 ballkone
-1 korridor . 
Apartamenti ka drejtimin lindje dhe shitet i kompletuar . 
Kontakt : +355 698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: Dr 5296 A2
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Apartament 2+1 ne shitje , prane Stacionit te Vjeter te Trenit, Durres ! Në shitje
99,000 €
zona: Stacioni i Vjeter i Trenit
rruga: Egnatia
Qyteti: Durres

 Mesazh

5 - 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €