Papafingo ne Durres , Plazh

 • Apartament
  385 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 4 Tualete
 • Në shitje
  250,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2007
 Përshkrimi
Papafingo ndodhet , ne zonen e plazhit pas hotel Gjermanise 50 metra nga deti . 4 dhoma gjumi , 4 banjo , sallon ,soxhorno , dhome gatimi + ngrenie , dy ballkone dhe dy taraca te mbuluara me tende druri.
Apartamenti eshte i organizuar ne ate menyre qe mund te ndahet ne 4 apartamente te vecanta .
parkim privat i vecant me porte hekuri per dy makina (pjese e prones private ).
Me hipoteke dhe e rivlersuar .
Kati - 6 , pallat i ri , me ashensor .
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Durresit , ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire . Ne gjendje ,te mire , jane kryer punime cilesore , termoizolim , sisteme kapot , vetrate plastike gjermane me dopjo xhame , panele diellore dhe depozita uji personale me 10.000 litra . Ngrohje - ftohje behet me kondicioner ne cdo dhome .
Per nje vizite nje ne  prone na kontaktoni : 0694095095
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 00001
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Video e prones

 

Shikim i shpejtë
Papafingo ne Durres , Plazh Në shitje
250,000 €
zona: Plazh , Lagjja 13 , Prane pasticeri Pelikan
rruga: Pavarsia
Qyteti: Durres

 Mesazh

1 X 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €