Shitet Apartament 2+1 ne Fushen e Ranes

Gallery Image
 • Apartament
  84 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  65,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
  Shitet apartament 2+1 ne Fushen e Ranes, Durres, me siperfaqe hipotekore prej 84.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor dhe eshte i organizuar ne disa ambjente: 2 dhoma gjumi, salloni me guzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vjen me nje ndricim natyral dhe sallon te bollshem.
Shitet: 
65000 euro 
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakte : 0694095095
                  0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 2+1 apartment for sale in Fusha e Ranes, Durres, with an area of 84.5 m2. The apartment is located on the 5th floor with an elevator and is organized in several areas: 2 bedrooms, living room with kitchen, 1 bathroom and 1 balcony. It comes with natural lighting and a spacious living room.
Price: 65000 euro 
For a visit to the property contact us:
Contact : 0694095095
                0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR2101
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Apartament 2+1 ne Fushen e Ranes Në shitje
65,000 €
zona: Fusha e Ranes
rruga: Fusha e Ranes
Qyteti: Durres

 Mesazh

2 X 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €