Shitet Apartamenti 2+1

Gallery Image
 • Apartament
  974 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  75,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
  Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara ne Durres, me siperfaqe hipotekore prej 77 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me ashensor dhe eshte i organizuar ne disa ambjente: 2 dhoma gjumi, salloni me guzhinen, 1 tualet dhe 2 ballkone qe kane pamje ne det. 
Shitet: 7
5000 €
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakte : 0694095095
                  0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 2+1 apartment for sale in one of the most favourite areas in Durres, with an area of 77 m2. The apartment is located on the 7th floor with an elevator and is organized in several areas: 2 bedrooms, living room with kitchen, 1 bathroom and 2 balconies with sea view.
Price: 75000 €
For a visit to the property contact us:
Contact : 0694095095
                0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR2102
 • Kati Nr.: 7
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
75,000 €
zona: Currila
rruga: Currila
Qyteti: Durres

 Mesazh

2 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €