Shitet Apartamenti 2+1

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  100 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  80,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2008
 Përshkrimi
  Shitet apartament 2+1 perballe tatimeve ne Durres, me siperfaqe hipotekore prej 100 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i organizuar ne disa ambjente: 2 dhoma gjumi, salloni me guzhinen, 2 tualete dhe 1 ballkon. 
Shitet: 80
000 €
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakte : 0694095095
                  0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 2+1 apartment for sale in front of the tax office in Durres, with an area of 100 m2. The apartment is located on the 2th floor with and is organized in several areas: 2 bedrooms, living room with kitchen, 2 bathrooms and 1 balcony.
Price: 80000 €
For a visit to the property contact us:
Contact : 0694095095
                0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR2104
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 2
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
80,000 €
zona: Perballe tatimeve
rruga: Egnatia
Qyteti: Durres

 Mesazh

9 - 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €