Shitet Apartamenti 1+1

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  76 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  55,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2007
 Përshkrimi
  Shitet apartament 1+1 ne Durres, me siperfaqe hipotekore prej 76.5 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne disa ambjente: 1 dhome gjumi, salloni me guzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon. 
Shitet: 
55000 €
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakte : 0694095095
                  0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 1+1 apartment for sale in Durres, with mortgage area of 76.5 m2. The apartment is organized in several areas: 1 bedroom, living room with kitchen, 1 toilet and 1 balcony.
Price: 55000 €
For a visit to the property contact us:
Contact : 0694095095
                0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR21012
 • Kati Nr.: 7
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
55,000 €
zona: Lagja 6
rruga: Rruga Andon Naci
Qyteti: Durres

 Mesazh

6 + 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartamenti… Në shitje
Jepet me qera Apartamenti…
Currila,Durres, Durrësit
0 €
Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €