Shitet Apartamenti 2+1

 • Apartament
  105 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  Price negotiable
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2008
 Përshkrimi
  Shitet apartament 2+1 ne Plepa Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne disa ambjente: 1 dhome gjumi, salloni me guzhinen, 1 tualet dhe 2 ballkon. 
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakte : 0694095095
                  0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 2+1 apartment for sale in Plepa, Durres. The apartment is organized in several areas: 1 bedroom, living room with kitchen, 1 bathroom and 2 balconies.
For a visit to the property, contact us:
Contact : 0694095095
                0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR301
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Price negotiable
zona: Plepa
rruga: Kompleksi Rotondo
Qyteti: Durres

 Mesazh

8 X 9 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartamenti… Në shitje
Jepet me qera Apartamenti…
Currila,Durres, Durrësit
0 €
Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €