Të gjithë agjentët


Klodian Picari

Real Estate Agjent i specializuar ne pronat komerciale. Shitje - blerje, dhenie me qera lokale, restorante dhe biznese te ndryshme

Telefon: +355 69 76 53 779 Email: kpicari2@gmail.com

Elvis Dauti

I specializuar ne dhenien me qera te ambjenteve komerciale

Telefon: +355 66 222 7777 Email: elvis.dauti@infoprona.com

Adi Bakillari

Agjent real estate i specializuar ne shitje apartamente dhe dhenie me qera

Telefon: 0685687607 Email: adi.bakillari@infoprona.com

Gjergj Kolezi

Apartament okazion ne shitje ose qera

Telefon: +355 66 20 500 22 Email: gjergji.kolezi@infoprona.com

Dorjan Xhepa

Apartamente ne shitje dhe me qera ne zonen e liqenit dhe kopeshtit zoologjik

Telefon: +355 69 24 72 091 Email: dorjan.xhepa@infoprona.com

pavlin dodaj

Telefon: 0695381681 Email: pavlin.dodaj@hotmail.it

Kleant Musabelliu

Telefon: 0692055477 Email: kleant.musabelliu@yahoo.com

gjergji mata

Telefon: +355692291509 Email: Gjergjimata@gmail.com

erion beca

Telefon: 0675990146 Email: erjon17beca03@gmail.com

 Prona të sugjeruara

SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
tek 2 kitarrat,Durresit, Durrësit
125,000 €
Shitet vile ne bregdet… Në shitje
Shitet vile ne bregdet…
Plazh Golem,Bashkia Durrës, Durrësit
215,000 €
Apartament luksoz me… Me qera
Apartament luksoz me…
prane sheshit Skenderbej,Tiranë,Tiranës
800 €
Apartament 2+1 ne shitje Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje
Zogu Zi,Tiranë,Tiranës
104,000 €
Shitet apartament 3+1… Në shitje
Shitet apartament 3+1…
Rruga Islam Alla,Tiranë,Tiranës
135,700 €