Të gjithë agjentët


Albi Deliu

APARTAMENTE ME QERA. I specializuar ne dhenien e apartamenteve me qera, shtepia dhe vila per banim me kushte moderne bashkohore dhe cmime te arsyeshme

Telefon: 00355 66 222 7777 Email: albi.deliu@infoprona.com

Dritan Beja

Nese jeni te interesuar per prona ne Qarkun e Durresit kontaktoni per te pasur informacionin e plote

Telefon: +355 67 20 69 166 Email: dritan.beja@infoprona.com

Bilbil Yzeiraj

Eksperience e gjate pune me toka dhe troje ne bregdet

Telefon: +355 69 89 93 999 Email: bilbil.yzeiraj@gmail.com

Ilir Kurti

Me shume vite eksperience dhe i specializuar ne shitjen e apartamenteve. Ju ofroj shtepine me te mire me cmimin me te lire

Telefon: 067 55 74 004 Email: ilir.kurti@infoprona.com

Eni Cybi

Agjente Marketingu

Telefon: +355 66 222 7777 Email: infotr@infoprona.com

Klaudia Imaj

Agjente Marketingu

Telefon: n/a Email: klaudia.imaj@infoprona.com

Danjel Velaj

Apartamente per shitje ne zonen Pazari ri, rruga Dibres, Selvia

Telefon: +355 66 222 7777 Email: danjel.velaj@infoprona.com

Isidor Koti

Te qenit korrekt dhe dobiprures per te gjitha palet eshte motivi baze ne nje fushe qe mendoj se nuk eshte thjesht qellim per fitim, por mision dhe sherbim. Jeni te mirepritur te bashkepunojme, kudo e cdo kohe te nevojeshme konsulence

Telefon: 0662050010 Email: isidor.koti@infoprona.com

Taulant Pjetergjokaj

Eksperienca ne sektorin e shitjeve dhe perkushtimi ne pune, jane celesi i suksesit per te realizuar shitjet me te mira. Bashkepunoni me ne per te shitur dhe per te blere pronat tuaja me cmimet me te arsyeshme ne treg.

Telefon: 0662050033 Email: taulant.pjetergjokaj@infoprona.com

 Prona të sugjeruara

Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
450 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
44,000 €
Jepet Vile me qera per… Me qera
Jepet Vile me qera per…
Rruga Teodor Keko,Tiranë,Tiranës
2,500 €
Shitet dhe jepet me… Shitje & Qera
Shitet dhe jepet me…
Rruga Teodor Keko,Tiranë,Tiranës
525,000 €
Jepet me QERA dyqan… Me qera
Jepet me QERA dyqan…
Bulevardi Bajram Curri,Tiranë,Tiranës
600 €