Të gjithë agjentët


Maldi Naku

APARTAMENTE ME QERA. I specializuar ne dhenien e apartamenteve me qera, shtepia dhe vila per banim me kushte moderne bashkohore dhe cmime te arsyeshme

Telefon: 00355 66 222 7777 Email: maldi.naku@infoprona.com

Dritan Beja

Nese jeni te interesuar per prona ne Qarkun e Durresit kontaktoni per te pasur informacionin e plote

Telefon: +355 67 20 69 166 Email: dritan.beja@infoprona.com

Bilbil Yzeiraj

Eksperience e gjate pune me toka dhe troje ne bregdet

Telefon: +355 69 89 93 999 Email: bilbil.yzeiraj@gmail.com

Ilir Kurti

Me shume vite eksperience dhe i specializuar ne shitjen e apartamenteve. Ju ofroj shtepine me te mire me cmimin me te lire

Telefon: 067 55 74 004 Email: ilir.kurti@infoprona.com

Eni Cybi

Koordinatore zyre Info PRONA Real Estate Company

Telefon: +355 66 222 7777 Email: infotr@infoprona.com

Klaudia Imaj

Koordinatore zyre Info Prona Durres

Telefon: n/a Email: klaudia.imaj@infoprona.com

Danjel Velaj

Apartamente per shitje ne zonen Pazari ri, rruga Dibres, Selvia

Telefon: +355 66 222 7777 Email: danjel.velaj@infoprona.com

Isidor Koti

Te qenit korrekt dhe dobiprures per te gjitha palet eshte motivi baze ne nje fushe qe mendoj se nuk eshte thjesht qellim per fitim, por mision dhe sherbim. Jeni te mirepritur te bashkepunojme, kudo e cdo kohe te nevojeshme konsulence

Telefon: 0662050010 Email: isidor.koti@infoprona.com

Taulant Pjetergjokaj

Eksperienca ne sektorin e shitjeve dhe perkushtimi ne pune, jane celesi i suksesit per te realizuar shitjet me te mira. Bashkepunoni me ne per te shitur dhe per te blere pronat tuaja me cmimet me te arsyeshme ne treg.

Telefon: 0662050033 Email: taulant.pjetergjokaj@infoprona.com

 Prona të sugjeruara

SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
2,Durresit, Durrësit
125,000 €
Shitet vile ne bregdet… Në shitje
Shitet vile ne bregdet…
Plazh Golem,Bashkia Durrës, Durrësit
215,000 €
Apartament luksoz me… Me qera
Apartament luksoz me…
prane sheshit Skenderbej,Tiranë,Tiranës
800 €
Apartament 3+1 ne Myslym… Në shitje
Apartament 3+1 ne Myslym…
zona rrugës Myslym Shyri,Tiranë,Tiranës
135,700 €
Kompleks vilash Në shitje
Kompleks vilash
në Farkë,Tiranë,Tiranës
Price negotiable