Të gjithë agjentët


Dritan Beja

Nese jeni te interesuar per prona ne Qarkun e Durresit kontaktoni per te pasur informacionin e plote

Telefon: +355 67 20 69 166 Email: dritan.beja@infoprona.com

Bilbil Yzeiraj

Eksperience e gjate pune me toka dhe troje ne bregdet

Telefon: +355 69 89 93 999 Email: bilbil.yzeiraj@gmail.com

Marinela Hoxha

Agjente Real Estate Korporative. Ndermjetesim dhe administrim pasuri te patundshme per biznese.

Telefon: 0676677776 Email: korporata@infoprona.com

Valbona Vukulaj

Kordinatore ne Info PRONA Real Estate Tiranë

Telefon: +355 67 308 7777 Email: infotr@infoprona.com

Ornela Peti

Kordinatore ne Info Prona Durres

Telefon: 697610999 Email: ornela.peti@infoprona.com

Danjel Velaj

Apartamente per shitje ne zonen Pazari ri, rruga Dibres, Selvia

Telefon: +355 67 667 7776 Email: danjel.velaj@infoprona.com

Isidor Koti

Te qenit korrekt dhe dobiprures per te gjitha palet eshte motivi baze ne nje fushe qe mendoj se nuk eshte thjesht qellim per fitim, por mision dhe sherbim. Jeni te mirepritur te bashkepunojme, kudo e cdo kohe te nevojeshme konsulence

Telefon: 0662050010 Email: isidor.koti@infoprona.com

Taulant Pjetergjokaj

Eksperienca ne sektorin e shitjeve dhe perkushtimi ne pune, jane celesi i suksesit per te realizuar shitjet me te mira. Bashkepunoni me ne per te shitur dhe per te blere pronat tuaja me cmimet me te arsyeshme ne treg.

Telefon: 0662050033 Email: taulant.pjetergjokaj@infoprona.com

Klodian Picari

Real Estate Agjent i specializuar ne pronat komerciale. Shitje - blerje, dhenie me qera lokale, restorante dhe biznese te ndryshme

Telefon: +355 69 76 53 779 Email: kpicari2@gmail.com

 Prona të sugjeruara

SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Misto Mame,Tiranë,Tiranës
52,000 €
Jepet Vile me qera tek… Me qera
Jepet Vile me qera tek…
Rruga Isuf Elezi,Tiranë,Tiranës
1,300 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Myslym Shyri,Tiranë,Tiranës
65,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
Jordan Misja,Tiranë,Tiranës
57,600 €
SHITET Toke truall prane… Në shitje
SHITET Toke truall prane…
Rruga e ullishtes,Tiranë,Tiranës
292,500 €