agent_profile

Info PRONA

Nje eksperience e nisur ne vitin 1999. Ndermjetesim shitje blerje qera te pasurive te patundeshme rezidenciale dhe komerciale. Administrim dhe marketing i pronave ne Shqiperi, bashkepunime me operatore ose individe qe operojne ne kete sektor. Me InfoPRONA, jepi vlere prones tende

Telefon: +35566 40 500 66 Email: marketing@infoprona.com

 Agjenti pronave

Toke per shitje ne rruge… Në shitje
70,000 €

Toke per shitje ne rruge nacionale / Land for sale Nr.TR 0026 TT

Ndroq,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 2 acre
N/A
N/A
940 Klikime

Detaje

Shitet apartament ne… Në shitje
45,000 €

Shitet apartament ne bregdet Nr.DR 0104 A1

Shkembi i Kavajes,Durres

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 57 m2
1
1
1052 Klikime

Detaje

Apartament 3+1 me qera… Me qera
700 €

Apartament 3+1 me qera me pamje nga Liqeni Nr.TR 0024 AR3

Rruga Shyqyri Brari,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 150 m2
2
3
2503 Klikime

Detaje

Shitet apartament 1+1… Në shitje
26,000 €

Shitet apartament 1+1 te Shkembi Kavajes Nr.DR 0123 A1

Shkembi Kavajes,Durresit

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 55 m2
1
1
671 Klikime

Detaje

Shitet apartament 1+1… Në shitje
39,000 €

Shitet apartament 1+1 Mali Robit Nr.DR 0161 A1

sh 4,Durres

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 69 m2
1
1
634 Klikime

Detaje

Ne shitje 1+1 Kamez Në shitje
38,000 €

Ne shitje 1+1 Kamez Nr.TR 0139 NA1

rr Prizreni,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 82 m2
1
1
728 Klikime

Detaje

Apartament ne plazhin… Në shitje
40,000 €

Apartament ne plazhin e Golemit Nr.DR 0171 A1

Plazhi Golemit,në Kavajë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 55 m2
1
1
595 Klikime

Detaje

Shitet Apartament 4+1… Në shitje
158,000 €

Shitet Apartament 4+1 prane Kodra Diellit Nr.TR 0001 A4

Rruga Rrapo Hekali,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 196 m2
2
3
859 Klikime

Detaje

3+1 ne shitje tek Kopeshti… Në shitje
133,000 €

3+1 ne shitje tek Kopeshti Zoologjik Nr.TR 0076 A3

Rruga Shyqyri Brari,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 133 m2
2
3
1433 Klikime

Detaje