agent_profile

Esmerald Muça

Prona në Durres dhe periferi. Shitblerje dhe qera, apartamente, vila, lokale, zyra, magazina, kapanone industriale, toka - troje komplekse turistike dhe rezidenciale

Telefon: 00355698095095 Email: ipdurres@infoprona.com

 Agjenti i pronës

Shitet nje vile 3 -… Në shitje
500,000 €

Shitet nje vile 3 - kate ne Sauk ( Me certifikat pronsie… Nr.TR 0017 V

Sauk,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 1400 m2
4
8
1190 Klikime

Detaje

Shitet toke ne Priske… Në shitje
95,000 €

Shitet toke ne Priske prane parkut te Dajtit Nr.TR 0107 TT

Rruga per Dajt,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 2 acre
N/A
N/A
1746 Klikime

Detaje

Toke per shitje ne rrugen… Në shitje
96,000 €

Toke per shitje ne rrugen e Rinasit Nr.TR 0111 TT

Rinas,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 1200 acre
N/A
N/A
1795 Klikime

Detaje

Shitet dyqan ne Shkoder Në shitje
24,400 €

Shitet dyqan ne Shkoder Nr.SH 0146 K

Shkoder,Shkoder

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 12 m2
0
0
1577 Klikime

Detaje

Toke ne shitje te liqeni… Në shitje
85,000 €

Toke ne shitje te liqeni Kasharit Nr.TR 0117 TT

liqeni i Kasharit,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 2 acre
N/A
N/A
1701 Klikime

Detaje

Apartament 1+1 shitet… Në shitje
25,000 €

Apartament 1+1 shitet 25.000€ Nr.DR 0166 A1

prane shkolles Eftali Koci,Bashkia Durrës

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 50 m2
1
1
965 Klikime

Detaje

Shitet toka 446m2 ngjitur… Në shitje
111,500 €

Shitet toka 446m2 ngjitur me ujvara ne qender te Borsh Nr.VL 0116 TT

Borsh,Borsh

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 446 acre
N/A
N/A
1215 Klikime

Detaje

Okazion Shitet apartament… Në shitje
75,000 €

Okazion Shitet apartament duplex Nr.TR 0074 A3

Ruga Njazi Meka,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 120 m2
5
4
2459 Klikime

Detaje

SHITET apartament 4+1… Në shitje
120,000 €

SHITET apartament 4+1 ne VLORE. Nr.VL 0005 A4

Rruga Transballkanike,vlore

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 197 m2
2
4
1920 Klikime

Detaje