agent_profile

Info PRONA

Nje eksperience e nisur ne vitin 1999. Ndermjetesim shitje blerje qera te pasurive te patundeshme rezidenciale dhe komerciale. Administrim dhe marketing i pronave ne Shqiperi, bashkepunime me operatore ose individe qe operojne ne kete sektor. Me InfoPRONA, jepi vlere prones tende

Telefon: +35566 40 500 66 Email: marketing@infoprona.com

 Agjenti pronave

Shitet vile Peze Në shitje
340,000 €

Shitet vile Peze Nr.TR 0029 V

Golem,Bashkia Durrës

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 180 m2
3
6
3214 Klikime

Detaje

Shitet Apartament 4+1… Në shitje
158,000 €

Shitet Apartament 4+1 prane Kodra Diellit Nr.TR 0001 A4

Rruga Rrapo Hekali,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 196 m2
2
3
968 Klikime

Detaje

3+1 ne shitje tek Kopeshti… Në shitje
133,000 €

3+1 ne shitje tek Kopeshti Zoologjik Nr.TR 0076 A3

Rruga Shyqyri Brari,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 133 m2
2
3
1626 Klikime

Detaje

Shitet toke ne bregdet… Në shitje
72,000 €

Shitet toke ne bregdet ne Spille Kavaje Nr.KJ 0120 TT

rruga e Pishave,Kavajë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 1444 hector
N/A
N/A
831 Klikime

Detaje

Ne Vlore shitet vile… Në shitje
700,000 €

Ne Vlore shitet vile + biznes Nr.VL 0008 B

Rruga Sadik Zotaj,vlore

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 360 m2
2
4
524 Klikime

Detaje

Jepet apartament 2+1… Me qera
350 €

Jepet apartament 2+1 me qera te liqeni Nr.TR 0080 AR2

rruga Liqeni Thate,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 150 m2
2
2
340 Klikime

Detaje

Shitet biznesi Hotel… Në shitje
550,000 €

Shitet biznesi Hotel ne Vaqarr Nr.TR 0006 B

Vaqarr,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 570 m2
2
2
494 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
82,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Durres Nr.DR 0200 A2

Bashkia Durres,Durresit

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 117 m2
2
2
775 Klikime

Detaje

Shitet toke are ne fillim… Në shitje
400,000 €

Shitet toke are ne fillim te rruges se Arberit Nr.TR 0081 TT

Rruga Arberit,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 0 hector
N/A
N/A
359 Klikime

Detaje