agent_profile

Albanian Broker

I interesuar per shitjen e pronave ne te gjithe Shqiperine. Bashkpunim me agjenci dhe investirore te huaj

Telefon: +355 66 20 500 22 Email: albanian.broker@infoprona.com

 Agjenti pronave

Shitet njesi sherbimi… Në shitje
210,000 €

Shitet njesi sherbimi ambient per Biznes Nr.TR 0051 K

Stadiumi Dinamo,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 82 m2
0
0
1005 Klikime

Detaje

Dyqan ne shitje ne qender… Në shitje
130,000 €

Dyqan ne shitje ne qender te Tiranes Nr.TR 0017 K

Rruga e Durresit,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 30 m2
0
0
1494 Klikime

Detaje

Apartament me hipoteke… Në shitje
74,750 €

Apartament me hipoteke tek Astiri Nr.TR 0125 A2

zona Unaza Re,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 115 m2
2
2
2012 Klikime

Detaje

Vile per shitje tek… Në shitje
429,000 €

Vile per shitje tek Fresku Nr.TR 0045 V

zona Freskut,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 600 m2
3
5
823 Klikime

Detaje

Vile per shitje ne fshat… Në shitje
215,000 €

Vile per shitje ne fshat turistik bregdet Nr.KJ 0027 V

Plazh Golem,Bashkia Durrës

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 150 m2
2
3
1894 Klikime

Detaje

Shitet me cmim OKAZIONAL… Shitje & Qera
240,000 €

Shitet me cmim OKAZIONAL bar luksoz Nr.TR 0004 B

Bulevardi Bajram Curri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 200 m2
0
0
605 Klikime

Detaje

Okazion tek shkembi… Në shitje
40,000 €

Okazion tek shkembi i Kavajes shitet apartament 1+1 Nr.DR 0013 A1

rruga SH4,Bashkia Durrës

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 53 m2
1
1
1432 Klikime

Detaje

Shitet apartament 3+1… Në shitje
70,000 €

Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht prane kom CABEJ Nr.TR 0045 A3

5,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 118 m2
2
3
585 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Shitur
105,000 €

Shitet apartament 2+1 me vendndodhje tek brryli. Nr.TR 0164 A2

5,3,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 82 m2
1
2
419 Klikime

Detaje