agent_profile

InfoProna Vlore

Specialist ne vlersimin e pronave,! I gatshem tju ofroj konsulencen dhe kualitetin e duhur per nje zgjedhje sa me te mir njekohesisht me kosto te konsiderueshme te prones qe ju kerkoni!

Telefon: 069 80 95 095 Email: ipvlore@infoprona.com

 Agjenti i pronës

Shitet apartament ne… Në shitje
53,000 €

Shitet apartament ne Tirane. 2+1 Misto Mame Nr.TR 0233 A2

rruga Besim Alla,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 104 m2
1
2
2254 Klikime

Detaje

Apartament okazion 38… Në shitje
38,000 €

Apartament okazion 38 000 Euro Nr.TR 0039 A1

Rruga Kastriotet,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 82 m2
1
1
3010 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
67,000 €

Shitet apartament 2+1 Unaza Re Nr.TR 0262 A2

Rruga Teodor Keko,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 107 m2
2
2
2501 Klikime

Detaje

1+1 ne shitje te rruga… Në shitje
50,000 €

1+1 ne shitje te rruga Dibres Nr.TR 0058 A1

Rruga Dibres,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 70 m2
1
1
1887 Klikime

Detaje

Ne zonen prane 21 Dhjetorit… Shitur
115,000 €

Ne zonen prane 21 Dhjetorit shitet apartament 2+1 Nr.TR 0156 A2

Rruga Frederik Shiroka,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 98 m2
2
2
1401 Klikime

Detaje

Shitet me cmim OKAZIONAL… Në shitje
Price negotiable

Shitet me cmim OKAZIONAL bar luksoz Nr.TR 0004 B

Bulevardi Bajram Curri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 200 m2
0
0
1806 Klikime

Detaje

Shitet ose jepet me… Shitje & Qera
240,000 €

Shitet ose jepet me qera ambjenti dhe biznesi Nr.TR 0032 K

Bulevardi Bajram Curri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 200 m2
0
0
780 Klikime

Detaje

SHITET dyqan tek blloku… Në shitje
105,000 €

SHITET dyqan tek blloku Vasil Shanto Nr.TR 0096 K

rruga Sulejman Delvina,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 41 m2
0
0
1719 Klikime

Detaje

Shitet dyqan ne zonen… Në shitje
195,000 €

Shitet dyqan ne zonen e Astirit Nr.TR 0147 K

Dhaskal Todri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 130 m2
0
0
930 Klikime

Detaje