agent_profile

Info Tirana 1

17 vjet eksperiencë ndërmjetësimi në real estate. Shitje, blerje dhe qera

Telefon: +355 66 222 7777 Email: kontakt@infoprona.com

 Agjenti pronave

Vile ne shitje Sauk Në shitje
255,000 €

Vile ne shitje Sauk Nr.V 0005 TR

Vilat Amerikane,Tirana

Tipi: Vila
Sipërfaqa: 400 m2
4
6
253 Klikime

Detaje

Shitet apartament 1+1… Në shitje
Price negotiable

Shitet apartament 1+1 te Shkembi Kavajes Nr.1A 0123

Rrashbull,Durresit

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 55 m2
1
1
536 Klikime

Detaje

Apartament 1+1 Myslym… Shitur
75,000 €

Apartament 1+1 Myslym Shyri Nr.1A 0019 TR

zona rrugës Muhamet Gjollesha,Bashkia Kavajë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 60 m2
1
1
323 Klikime

Detaje

Kapanon me qera Me qera
3,000 €

Kapanon me qera Nr.K 0054

ne Kashar,Tiranë

Tipi: Industriale
Sipërfaqa: 8000 m2
2
0
835 Klikime

Detaje

Apartament ne shitje… Në shitje
99,000 €

Apartament ne shitje 2+1 Nr.2A 0129

zona rrugës Myslym Shyri,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 90 m2
1
2
945 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1,… Në shitje
190,000 €

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 290m2 Nr.2A 0254

te Liqeni Tiranës,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 165 m2
2
2
371 Klikime

Detaje

Shitet banese me toke… Në shitje
350,000 €

Shitet banese me toke ne Fushe Farke Nr.BT 0027

Fushe Farke,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqa: 2000 acre
N/A
N/A
303 Klikime

Detaje

Shitet vile 2 kateshe Në shitje
250,000 €

Shitet vile 2 kateshe Nr.V 0043

tek Senatoriumi,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqa: 500 m2
3
4
638 Klikime

Detaje

Shitet toke truall te… Në shitje
500,000 €

Shitet toke truall te Liqeni Farkes Nr.TT 0103

Liqeni Farkes,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqa: 10000 acre
N/A
N/A
371 Klikime

Detaje